Kościół najlepszym miejscem dla homoseksualistów

‹ powrót

Rzecznik kurii warszawsko-praskiej odpowiada gejom:

Kościół jest najlepszym miejscem dla homoseksualistów. Kocha ich - powiedział w programie TVP Info "Po przecinku" Mateusz Dzieduszycki.

W piątek rano Dzieduszycki był gościem radia TOK FM, gdzie przekonywał, że homoseksualistów można wyleczyć. - Byłem kiedyś na takiej sesji terapeutycznej dla osób, które chciały wyjść z homoseksualizmu. Rozmawiałem z tymi ludźmi, a także z lekarzami, którzy od lat prowadzą terapie dla osób, które chcą porzucić homoseksualny styl życia. To zmieniło moje podejście do tych ludzi. Bardzo im współczuję, jako człowiek również ułomny - podkreślił.  Na tamtej sesji widziałem zdjęcia tomografii mózgu, gdzie były pokazane obszary, które są pobudzone elektrycznie w czasie pobudzenia seksualnego u osób hetero- i homoseksualnych.

To są inne ośrodki. Pani się może z tego śmiać. Ale to zdjęcia i u osób homoseksualnych to rejony odpowiedzialne za traumę. Dlatego skutecznym leczeniem, pomocą osobom homoseksualnym są metody, które leczą traumy. To działa - mówił w TOK FM.

Ciekawe co działa na pana Dzieduszyckiego.