Regulamin korzystania z serwisu Super Gay

  1. Serwis jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich, pełnych władz umysłowych, w szczególności dla osób o innej niz hetero orientacji seksualnej czyli przede wszystkim dla orientacji gej, les, bi.
  2. Całkowitą odpowiedzialność za treść ogłoszenia ponosi jego nadawca.
  3. Osoba zamieszczająca ogłoszenie w naszym portalu wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych przez nią informacji i danych osobowych przez serwis SuperGay.pl w celach prezentacji danych w sieci Internet, jak również w celach statystycznych i marketingowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.).
  4. SuperGay.pl zastrzega prawo do usunięcia ogłoszenia w przypadku, gdy jego treść łamie obowiązujące w Polsce prawo, godzi w interesy portalu lub zasady netykiety. W szczególnie drastycznych przypadkach wszelkie materiały będą mogły być udostępnione organom ścigania (policja i prokuratura).
  5. Zabrania się dodawania zdjęć, na których są naniesione dane kontaktowe.
  6. Portal zastrzega sobie prawo odmowy do publikacji danego ogłoszenia, bez podania jakichkolwiek przyczyn odmowy. Dotyczy to także płatnych komercyjnych anonsów, których treść narusza dobra osobiste portalu, interesu osób związanych z portalem lub reklamodawców.
  7. Nie publikujemy ogłoszeń, których treść nie jest związana z tematyką naszego serwisu.
  8. Zabronione jest publikowanie danych osób trzecich.
  9. Zabronione jest publikowanie danych kontaktowych i adresowych w opisie ogłoszenia. Dane te mogą być przekazywane w ramach bezpośredniej korespondecji, rozpoczynanej poprzez przycisk "Odpowiedz" w ogłoszeniu.

Serwis supergay.pl jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich, pełnych władz umysłowych, w szczególności dla osób o innej niz hetero orientacji seksualnej czyli przede wszystkim dla orientacji gej, les, bi.

Aby wejść do serwisu musisz zaakceptować Regulamin

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, zapoznałeś się i akceptujesz powyższe warunki - kliknij przycisk "Akceptuję"